زگیل تناسلی یا همان اچ پی وی (HPV)، شایعترین بیماری عفونی منتقل شونده از راه جنسی است که هیچ درمان قطعی برای ریشه کن کردنش وجود ندارد و درمان‌های موجود صرفا موجب تخفیف علائم می‌شوند. اما خوشبختانه مطالعات نشان داده این بیماری با انجام اقدامات پیشگیرانه همچون تزریق واکسن و تقویت سیستم ایمنی به خوبی می‌تواند احتمال ابتلا و عود این بیماری را به خصوص در افراد مستعد کم کند.

در این مقاله قرار است از یک روش طبیعی و موثر برای پیشگیری از این بیماری، یعنی مصرف قارچ گانودرما به منظور تقویت سیستم ایمنی سخن بگوییم؛ پس تا انتها با ما باشید تا با یک روش ساده و طبیعی خودتان را در برابر این بیماری عفونی مقاربتی ایمن نگه دارید.

 

خبر خوب برای افراد مبتلا به اچ پی وی

تا کنون آزمایشات و مطالعات زیادی روی اثرگزاری این قارچ در بیماران مبتلا به زگیل تناسلی یا همان اچ پی وی انجام شده است، که یکی از آن‌ها مطالعه‌ای بود که توسط دکتر اسمیت، داروساز و استاد دانشکده پزشکی هوستون تگزاس، روی 10 زن مبتلا به اچ پی وی انجام شد. نتایج این مطالعه به طور خلاصه آن بود که ماده‌ای به نام (AHCC) "همان ترکیبی که در عصاره قارچ گانودرما وجود دارد"، توانست بیشتر از نصف مبتلایان به این بیماری را درمان کند که مابقی آن‌ها نیاز به ادامه درمان خود داشته اند. در این مطالعه ذکر شده زمان مناسب برای مصرف این ماده موثر بین 3 تا 6 ماه می‌باشد، پس در مورد مصرف قارچ گانودرما به منظور پیشگیری و درمان، می‌باست زمان کافی را برای مصرف آن در نظر گرفت.

 

قارچ گانودرما برای جلوگیری از ابتلا به اچ پی وی

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد زگیل تناسلی نسبت به پیشگیری خیلی بهتر از درمان جواب خواهد داد و از طرفی چون این بیماری امروزه شیوع بالایی در بین به خصوص زنان پیدا کرده، توصیه اکید پزشکان د رمورد این بیماری این است که حتما نسبت به پیشگیری از این بیماری چه توسط واکسن و چه تقویت سیستم ایمنی اقدام شود.

مطالعات بسیاری تقویت سیستم ایمنی توسط قارچ گانودرما را تایید کرده‌اند که می‌تواند برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس یا همان زگیل تناسلی بسیار موثر واقع شود.

مطالعات اثرات قارچ گانودرما برای تقویت سیستم ایمنی

 

نحوه‌ی مصرف قارچ گانودرما

با توجه به طعم تلخ این قارچ توصیه به مصرف آن به صورت خام یا دم‌نوش نمی‌شود. تا به الان محصولاتی از این قارچ در ترکیب با قهوه در بازار به فروش می‌رسد که لازم در این مورد گفته شود که تحقیقاتی که تاکنون به منظور تایید یا رد خواص قارچ گانودرما انجام شده، تنها بر روی عصاره‌ی خالص این قارچ بوده است. پس استفاده از هرگونه مشتقات آن مثل قهوه، لاته و... به هیچ عنوان به منظور درمان بیماری‌ها یا سایر اثرات درمانی این قارچ توصیه نمی‌شود.

پیشنهاد می کنیم برای بررسی دقیق‌تر خواص عصاره‌ی  این قارچ به تنهایی و ترکیب آن با موادی نظیر قهوه، بخشی از مصاحبه و صحبت های جناب آقای دکتر وزیریان، هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در لینک زیر مشاهده کنید.

مزایای قارچ گانودرما در برنامه زنده طبیب از شبکه 3 سیما

 

ورود کپسول عصاره‌ی خالص قارچ گانودرما به بازار دارویی ایران

خوشبختانه چندی است که دانشمندان ایرانی توانسته‌اند عصاره‌ی خالص این قارچ را در قالب کپسول عصاره‌ی قارچ گانودرما و با تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی ایران، روانه بازار کنند.

"زینوگان" نام تنها برند موثر عصاره‌ی قارچ گانودرما لوسیدیوم است که به شکل "کپسول" و با عنوان مکمل تقویت کننده‌ی سیستم ایمنی و به منظور پیشگیری از بیماری‌هایی نظیر اچ پی وی و خواص تایید شده‌ی بسیاری نظیر رفع علائم خستگی و افسردگی، در داروخانه‌های سراسر کشور در دسترس مردم قرار گرفته‌است.

  بنابراین اگردر حال حاضر به این بیماری (اچ پی وی ) مبتلا شده‌اید یا سعی در این پیشگیری از این بیماری رایج عفونی در طول رابطه جنسی خود دارید؛ می‌توانید با اطلاعاتی که تا به اینجا در اختیارتان قرار گرفت، از یک اقدام موثر اما طبیعی برای رفع این مشکل استفاده کنید.

خرید حصول "زینوگان"، عصاره ی قارچ گانودرما

 

علائم خاموش بیماری زگیل تناسلی

علائم اچ پی وی متاسفانه وقتی خودش را به صورت زگیل تناسلی نشان می‌دهد که عفونت تا حد زیادی در بدن پیشرفت کرده است و برای کاهش علائم صرفا شاید کرایوتراپی موثر واقع شود.

با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید از علائم و واکسن‌های موجود این بیماری آگاهی کامل را پیدا کنید.

زگیل تناسلی (HPV) از تشخیص تا درمان